Wskazania:
- działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo
- zalecany w okresach przeziębienia i grypy
- uzupełnia niedobór witaminy C
- wspomaga odporność organizmu w czasie zakażeń wirusowych
Substancje czynne:
1 tabletka musująca zawiera:
- paracetamol 500mg,
- kwas L-askorbinowy 300mg
Dawkowanie
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
- jednorazowo 1 tabletkę
- przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w ½ szklanki wody
- przyjmować co 4-6 godzin