WSKAZANIA
Leczenie bólu, w tym:
- głowy, w tym migrena
- mięśni
- zębów
- nerwobóle
- bóle menstruacyjne
- kostno-stawowe
- pooperacyjne i pourazowe
Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.
DAWKOWANIE
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godz.
(maksymalnie 8 tabletek na dobę).
SKŁAD
1 tabletka zawiera:
- paracetamol 500 mg
- kofeina 65 mg
OSTRZEŻENIA
- należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami
- nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia
- w trakcie stosowania leku nie należy spożywać alkoholu
- nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol
- należy zasięgnąć opinii lekarza, jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni