WSKAZANIA
Leczenie bólów utrudniających zasypianie w tym:
- głowy
- kostno-stawowych
- mięśni
- zębów
- menstruacyjnego
- nerwobóli
- bólów związanych z przeziębieniem i grypą
DAWKOWANIE
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem.
SKŁAD
1 tabletka zaawiera:
- paracetamol 500 mg
- Chlorowodorek Difenhydraminy 25 mg
OSTRZEŻENIA
- lek należy przyjmować wyłącznie przed snem
- nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia
- w trakcie stosowania leku nie należy spożywać alkoholu
- nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol
- w czasie stosowania leku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych