O nas

Apteka internetowa dostępna pod adresem internetowym http://apte.pl prowadzona jest przez spółkę "APTE.PL A.T. HINZ" SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Redzie (adres siedziby: ul. Obwodowa 35E A/14,15, 84-240 Reda; wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000212740; sąd rejestrowy, w którym przechowywana jest dokumentacja spółki: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; NIP: 5842526320; REGON: 193065395.

Nie jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, ale rodzinną oraz rodzimą firmą starającą się, aby za jakiś czas hasło "polski przedsiębiorca" nie było tylko wspomnieniem. Możliwości finansowe mamy ograniczone, ale nadrabiamy pomysłowością i zapałem.

Apteka internetowa www.apte.pl to apteka, w której kupisz leki i kosmetyki przez internet z dostawą do domu. U nas możesz zamówić niezbędne leki dostępne bez recepty, suplementy diety, kosmetyki i sprzęt medyczny. Apteka internetowa nie jest jedyną formą działalności naszej firmy. Oprócz tego serwisu nasza firma prowadzi również "tradycyjne" apteki. Informację o nich znajdziesz w dziale Nasze apteki. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu zdobytemu w trakcie ich prowadzenia, w ofercie internetowej umieściliśmy produkty, które sprawdziły się już w praktyce, posiadają najwyższą skuteczność w działaniu i cieszą się uznaniem naszych pacjentów.

Poleć nas innym

Aktualności

Koszyk: 0,00 PLN - 0 szt.
Do darmowej przesyłki przy przedpłacie brakuje Ci: 300,00 PLN
Sklep internetowy AptusShop, tworzenie stron www: Aptus.pl